• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik LBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Interleaved Bitmap Format Electronic Arts

Co to jest plik LBM?

Interchange File Format-Interleaved Bitmap (IFF-ILBM) plik. Utworzona przez program Electronic Arts "Deluxe Paint", edytor grafiki opracowany dla systemów Amiga, a później przenoszony na inne platformy.

Pliki LBM korzystają z formatowania podobnych do plików Bitmap przenośnych (.PBM). Mogą być czarno-białe, 16 kolorów lub 256 kolorów.

Pliki IFF-ILBM są również widoczne z rozszerzeniem .ILBM. Czasami są one również przechowywane jako pliki .IFF.

Jak otworzyć plik LBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LBM

Inne problemy z plikiem LBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LBM:

  • plik LBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik