• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik LBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cloaked Affiliate Link Builder Saved Link Format Curry K. Software

Co to jest plik LBC?

Zapisany plik danych link utworzony za pomocą narzędzia Cloaked Affiliate Link Builder, programu do tworzenia ukrytych linków partnerskich. Zawiera ustawienia linku, takie jak tekst linku, docelowy adres URL, wyświetlany adres URL i tytuł linku. Może służyć do tworzenia zarówno łącza tekstowego, jak i obrazowego.

Jak otworzyć plik LBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LBC

Inne problemy z plikiem LBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LBC:

  • plik LBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik