• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LACCDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LACCDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik LACCDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LACCDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access 2007/2010 Database Lock Format Microsoft

Co to jest plik LACCDB?

Plik LACCDB to plik blokady utworzony przez program Access 2007, który umożliwia użytkownikom tworzenie relacyjnych baz danych, interfejsów front-end i raportów. Zawiera blokady bazy danych, aby zapobiec nieoczekiwanym zastąpieniom lub usunięciu wielu jednoczesnych użytkowników.

Program Access 2007 automatycznie tworzy pliki LACCDB podczas otwierania plików .ACCDB. Pliki LACCDB mają taką samą nazwę jak odpowiadający im plik ACCDB i znajdują się w tym samym katalogu. Gdy pliki ACCDB są zamknięte, plik LACCDB zostanie automatycznie usunięty.

Pliki LACCDB służą do tego samego celu co pliki .LDB z poprzednich wersji programu Access.

Jak otworzyć plik LACCDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LACCDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LACCDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LACCDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LACCDB

Inne problemy z plikiem LACCDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LACCDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LACCDB:

  • plik LACCDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LACCDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LACCDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik