• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LAB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LAB. Jeżeli chcesz otworzyć plik LAB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LAB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel WordPerfect Label Definition Format Corel

Co to jest plik LAB?

Zawiera informacje używane do wyświetlania i drukowania etykiet z programem Corel WordPerfect. Może to być szablon etykiety Avery lub inny niestandardowy plik etykiet. Zawiera informacje o układzie strony określającym rozmiar i pozycję etykiet na stronie.

Jak otworzyć plik LAB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LAB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LAB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LAB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LAB

Inne problemy z plikiem LAB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LAB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LAB:

  • plik LAB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LAB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LAB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik