• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LA. Jeżeli chcesz otworzyć plik LA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
La Lossless Compressed Audio Format La

Co to jest plik LA?

Plik dźwiękowy skompresowany przez La, bezstratny program kompresji dźwięku. Kompresuje rozmiar pliku audio bez wpływu na jakość. Ma dłuższy czas kodowania niż większość innych bezstratnych sprężarek, ale powoduje większą kompresję.

Jak otworzyć plik LA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LA

Inne problemy z plikiem LA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LA:

  • plik LA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik