• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KYS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KYS. Jeżeli chcesz otworzyć plik KYS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KYS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Keyboard Shortcut Format Adobe Systems

Co to jest plik KYS?

Plik KYS zawiera skróty klawiaturowe utworzone przez Photoshopa, profesjonalny program do edycji grafiki. Zapisuje kombinacje klawiszy niestandardowych służące do uruchamiania opcji menu i innych poleceń. Pliki KYS umożliwiają przywracanie skrótów między instalacjami programu Photoshop.

Pliki KYS mogą być tworzone i ładowane z okna Keboard Shortcuts & Menus w programie Photoshop, które można otworzyć, wybierając Window & rarr. Workspace & rarr. Skróty klawiaturowe i menu ... Z menu aplikacji.

Przykłady popularnych skrótów klawiaturowych programu Photoshop obejmują Cmd-Shift-N do tworzenia nowej warstwy, a Cmd-Opt-I, które otwiera okno zmiany rozmiaru. Funkcje, które nie mają domyślnych skrótów, takich jak okno Jasność / Kontrast, mogą mieć własne skróty zastosowane i zapisane w pliku KYS. Skróty domyślne mogą również zostać zastąpione.

Pliki KYS są także używane przez program Adobe Illustrator.

Jak otworzyć plik KYS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KYS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KYS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KYS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KYS

Inne problemy z plikiem KYS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KYS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KYS:

  • plik KYS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KYS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KYS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik