• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KYR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KYR. Jeżeli chcesz otworzyć plik KYR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KYR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Domino Key Ring Format IBM

Co to jest plik KYR?

Binarny plik chroniony hasłem, który przechowuje certyfikaty zabezpieczeń na serwerze Lotus Domino. Służy do uwierzytelniania SSL i innych bezpiecznych połączeń. Musi być podpisane przez instytucję certyfikującą jako ważne.

Nazwa klucza klucza serwera jest wyświetlana w dokumentach witryny internetowej skonfigurowanych przez administratora serwera. Domyślną nazwą klucza generowanego przez program Lotus Domino / Notes jest "KEYFILE.KYR".

Jak otworzyć plik KYR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KYR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KYR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KYR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KYR

Inne problemy z plikiem KYR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KYR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KYR:

  • plik KYR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KYR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KYR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik