• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KTH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KTH. Jeżeli chcesz otworzyć plik KTH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KTH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IWork Keynote Theme Format Apple

Co to jest plik KTH?

Plik motywu prezentacji używany przez program Keynote, program Apple iWork służący do tworzenia prezentacji. Zawiera domyślną grafikę, czcionki i ustawienia układu prezentacji. Służy do zapisywania szablonów prezentacji.

Aby otworzyć motyw Keynote, wybierz Plik i rarr. Wybierz motyw ... Z menu aplikacji lub wybierz motyw z Wybór tematów, gdy rozpoczyna się aplikacja. Możesz zapisywać niestandardowe motywy, wybierając Plik i rarr. Zapisz motyw ....

Niestandardowe pliki motywów KTH są zapisywane domyślnie w katalogu: [użytkownik] / Library / Application Support / iWork / Keynote / Themes /.

Jak otworzyć plik KTH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KTH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KTH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KTH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KTH

Inne problemy z plikiem KTH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KTH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KTH:

  • plik KTH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KTH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KTH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik