• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik KSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unix Shell Script N/A

Co to jest plik KSH?

Skrypt napisany dla systemu operacyjnego Unix. Zawiera listę poleceń, które można uruchomić w obrębie powłoki Korn Shell lub Bourne-Again Shell. Można przeglądać i edytować za pomocą edytora tekstu.

Jak otworzyć plik KSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KSH

Inne problemy z plikiem KSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KSH:

  • plik KSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik