• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik KPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kid Pix Deluxe Data Format The Learning Company

Co to jest plik KPX?

Obraz lub malarstwo utworzone za pomocą programu Kid Pix, programu tworzenia dzieł sztuki dla dzieci. Może być eksportowany ze sceny lub malarstwa utworzonego w strefie Paint Paint Kid Pix. Zapisane w formacie wieloplatformowym, które można wyświetlać zarówno w wersjach programu Kid Pix dla komputerów Macintosh i Windows.

Jak otworzyć plik KPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KPX

Inne problemy z plikiem KPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KPX:

  • plik KPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik