• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik KPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kid Pix Presentation Format The Learning Company

Co to jest plik KPP?

Prezentacja stworzona za pomocą programu Kid Pix, programu kreacji artystycznej dla dzieci. Zawiera slajdy z różnymi obrazkami i obiektami, które można odtwarzać jako pokaz slajdów. Może być eksportowany z Kid Pix, wybierając opcję "SlideShow To Go".

Jak otworzyć plik KPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KPP

Inne problemy z plikiem KPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KPP:

  • plik KPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik