• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KOZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KOZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik KOZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KOZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sprint Music Store Music Format Audiokoz

Co to jest plik KOZ?

Format audio opracowany przez Chaoticom i używany przez firmę Groove Mobile do pobierania utworów do telefonów komórkowych. Również używany przez sklep Sprint Music dla abonentów Sprint / Nextel.

Pliki KOZ można odtwarzać tylko na zgodnych telefonach komórkowych, a nie na komputerach. Jednak odpowiedni plik .WMA, który jest odtwarzany na komputerze, jest zwykle dostępny jako bezpłatny plik z plikiem KOZ. Te pliki można odtwarzać za pomocą programu Microsoft Windows Media Player.

Jak otworzyć plik KOZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KOZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KOZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KOZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KOZ

Inne problemy z plikiem KOZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KOZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KOZ:

  • plik KOZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KOZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KOZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik