• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KOR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KOR. Jeżeli chcesz otworzyć plik KOR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KOR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Korean Localization Language Format Microsoft

Co to jest plik KOR?

Plik systemowy używany przez część systemu operacyjnego Windows zwaną serwerem indeksowym - składnikiem służącym do indeksowania. Zawiera prostą listę tekstową słów hałasu, które powinny zostać wykluczone z indeksu wyszukiwania. Umożliwia systemowi Windows indeksowanie koreańskich informacji wyszukiwania, takich jak wyszukiwanie plików i folderów.

Wykrywanie hałasu w pliku koreańskim w systemie Windows w pliku .Kor znajduje się w katalogu C: WindowsSystem32. Jest zapisywany w formacie zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik KOR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KOR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KOR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KOR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KOR

Inne problemy z plikiem KOR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KOR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KOR:

  • plik KOR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KOR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KOR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik