• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik KNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tranglos KeyNote Note Format KeyNote

Co to jest plik KNT?

Plik tekstowy utworzony za pomocą programu KeyNote, wielozadaniowego programu do obsługi notebooków, opartego na standardowej kontroli systemu Windows RichEdit. Umożliwia zapisywanie wielu notatek w jednym pliku. Obsługuje zaawansowane formatowanie tekstu oraz style, makra, wtyczki i szablony.

Jak otworzyć plik KNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KNT

Inne problemy z plikiem KNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KNT:

  • plik KNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik