• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KNO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KNO. Jeżeli chcesz otworzyć plik KNO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KNO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DigIN Serialized Break Model EvREsearch

Co to jest plik KNO?

Plik danych utworzony przez Digin, program służący do zarządzania informacją i odkrywania wiedzy. Przechowuje "model przerwania", który klasyfikuje informacje z zestawu zasobów cyfrowych (dokumentów, stron sieci Web itp.) Do struktury umożliwiającej wykrycie wzorców, relacji i pochodzenia danych. Organizuje znaczenie w danych według kontekstu i struktury, które zawierają wizualnie pierścień typu Borromean.

Modele przerwania organizują dane w taki sposób, aby informacje mogły być uzyskiwane i wyodrębniane na dowolnym poziomie ziarnistości, który użytkownik wybierze. Każdy model przerwania może być analizowany na wielu poziomach ziarnistości i może być używany do generowania dodatkowych modeli przerw.

DigIN oznacza Integrację Cyfrową i jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy EvREsearch. Program nie jest już dostępny.

Jak otworzyć plik KNO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KNO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KNO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KNO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KNO

Inne problemy z plikiem KNO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KNO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KNO:

  • plik KNO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KNO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KNO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik