• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KMY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KMY. Jeżeli chcesz otworzyć plik KMY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KMY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KMyMoney Data Format KMyMoney

Co to jest plik KMY?

Plik utworzony przez KMyMoney, osobistego managera finansowego dla Linuksa. Zapisuje dane finansowe, takie jak konta bankowe, transakcje, inwestycje, aktywa i informacje o karcie kredytowej. Używane jako macierzysty format zapisu i ładowania dla KMyMoney.

Pliki KMY to pliki XML kompresowane kompresją Gzip (.GZ). Z tego powodu można przeglądać dane XML ręcznie, zmieniając rozszerzenie ".Kmy" na "xml.Gz", dekompresując się przy użyciu narzędzia Gzip, a następnie otwierając dowolny edytor XML lub tekstu.

Program KMyMoney może być również używany w systemie Windows przy użyciu pierwszej platformy KDE lub Mac OS X przy użyciu MacPorts.

Jak otworzyć plik KMY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KMY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KMY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KMY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KMY

Inne problemy z plikiem KMY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KMY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KMY:

  • plik KMY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KMY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KMY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik