• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KMR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KMR. Jeżeli chcesz otworzyć plik KMR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KMR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KnowledgeMill Link Format KnowledgeMill

Co to jest plik KMR?

Plik używany przez KnowledgeMill Filer, dodatek plug-in programu Microsoft Outlook służący do składania treści e-mail w oparciu o kategorie i krytyczność działalności. Zapisuje link do artefaktu (eG, dokument) złożonego na serwerze KnowledgeMill.

Pliki KMR można udostępnić innym użytkownikom KnowledgeMill w celu uzyskania dostępu do powiązanego zasobu na serwerze KnowledgeMill.

Jak otworzyć plik KMR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KMR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KMR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KMR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KMR

Inne problemy z plikiem KMR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KMR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KMR:

  • plik KMR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KMR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KMR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik