• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik KMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Korg Trinity Audio Format Korg

Co to jest plik KMP?

Zawiera dane "wielosekcyjne" używane przez stacje robocze Korg Triton i Trinity. Nie zawiera rzeczywistych danych audio, ale zamiast tego odwołuje się do plików .SKF zawierających przykładowe przebiegi.

Jak otworzyć plik KMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KMP

Inne problemy z plikiem KMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KMP:

  • plik KMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik