• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik KMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kinemac Animation Format Kinemac

Co to jest plik KMC?

Animacja 3D stworzona przy użyciu Kinemac, animacji 3D w czasie rzeczywistym i programu prezentacji dla systemu Mac OS X. Mogą zawierać teksturowane trójwymiarowe modele, teksty i spritami. Zawiera również linię animacji, która definiuje ruch każdego obiektu w animacji.

Jak otworzyć plik KMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KMC

Inne problemy z plikiem KMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KMC:

  • plik KMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik