• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik KIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KiXtart Script Format KiXtart

Co to jest plik KIX?

Skrypt napisany w KiXtart, języku skryptowym w formacie wolnym. Zawiera wbudowaną funkcjonalność ułatwiającą tworzenie skryptów i obsługuje interfejsy Active Directory Services Interface (ADSI), ActiveX Data Objects (ADO) i Windows Management Instrumentation (WMI).

Skrypty KiXtart mogą być użyte do sprawdzania poświadczeń logowania użytkownika, automatyzacji instalacji oprogramowania, tworzenia małych gier i do wielu innych celów.

Pliki KIX są zapisywane w formacie tekstowym, który można przeglądać i edytować w edytorze tekstowym. Są uruchamiane przez aplikację KiXtart (kix32.Exe).

Jak otworzyć plik KIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KIX

Inne problemy z plikiem KIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KIX:

  • plik KIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik