• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik KIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
20-20 Design Kitchen Design Format 20-20 Technologies

Co to jest plik KIT?

Plik utworzony przez 20-20 Design, program CAD, który pomaga użytkownikom projektować i sprzedawać kuchnie i łazienki. Zawiera wszystkie specyfikacje projektu CAD do renderowania kuchni lub łazienki. Może być importowany do istniejącego projektu projektowego 20-20.

Projekt 20-20 wykorzystuje duże katalogi projektów kuchni i łazienek od producentów. Jest to przydatne do sprzedaży nowych kuchni i łazienek oraz do przebudowy istniejących.

Jak otworzyć plik KIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KIT

Inne problemy z plikiem KIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KIT:

  • plik KIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik