• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KISMAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KISMAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik KISMAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KISMAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KisMAC Web Service Format N/A

Co to jest plik KISMAC?

Plik utworzony przez KisMAC, program open source służący do wąchania i skanowania bezprzewodowych sieci komputerowych. Zawiera informacje uzyskane z skanowania sieci komputerowych, takich jak usługi i klienci. Może być użyty do offline analizy sieci bezprzewodowych. Zapisano w formacie skompresowanym.

KisMAC może być używany do uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowych, łamiąc hasła sieciowe.

Jak otworzyć plik KISMAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KISMAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KISMAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KISMAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KISMAC

Inne problemy z plikiem KISMAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KISMAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KISMAC:

  • plik KISMAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KISMAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KISMAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik