• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik KFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameBryo KFM Format Gamebase

Co to jest plik KFM?

Model 3D używany przez niektóre gry opracowane z silnikiem Gamebryo, w tym Civilization IV, The Elder Scrolls: Oblivion i wiele innych. Podobny do pliku .NIF i zawiera informacje o geometrii i ruchu dla modelu gry. Służy do przechowywania znaków, potworów, broni i innych obiektów gry.

Jak otworzyć plik KFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KFM

Inne problemy z plikiem KFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KFM:

  • plik KFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik