• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KEY-TEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KEY-TEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik KEY-TEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KEY-TEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Keynote ICloud Presentation Format Apple

Co to jest plik KEY-TEF?

Pokaz slajdów utworzony przez Keynote, oprogramowanie do prezentacji dołączone do pakietu iWork firmy Apple. Używany jako format pamięci masowej, gdy użytkownik zdecyduje się zapisać prezentację w iCloud. Można otworzyć zarówno wersje Keynote, jak i iOS i Mac OS X.

Standardowe rozszerzenie używane podczas zapisywania prezentacji lokalnie to .KEY. Mimo że program iCloud używa nieco innego formatu zapisu, nie ma to wpływu na zawartość prezentacji, gdy jest ona ponownie otwarta.

Strony i Numery korzystają z konwencji "-tef", a także z formatami .PAGES-TEF i .NUMBERS-TEF w programie iCloud.

Jak otworzyć plik KEY-TEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KEY-TEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KEY-TEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KEY-TEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KEY-TEF

Inne problemy z plikiem KEY-TEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KEY-TEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KEY-TEF:

  • plik KEY-TEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KEY-TEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KEY-TEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik