• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KEXI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KEXI. Jeżeli chcesz otworzyć plik KEXI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KEXI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kexi Database Format Kexi Team

Co to jest plik KEXI?

Plik bazy danych utworzony przez Kexi, program bazy danych, który może być używany jako alternatywa dla systemu Microsoft Access w systemach Linux. Obsługuje schematy baz danych, dane, zapytania, formularze i inne informacje o bazie danych.

Jak otworzyć plik KEXI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KEXI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KEXI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KEXI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KEXI

Inne problemy z plikiem KEXI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KEXI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KEXI:

  • plik KEXI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KEXI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KEXI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik