• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KEB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KEB. Jeżeli chcesz otworzyć plik KEB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KEB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kaspersky Anti-Virus Data Format Kaspersky Labs

Co to jest plik KEB?

Plik danych używany przez oprogramowanie antywirusowe Kaspersky. Przechowuje informacje, które pomagają oprogramowaniu wykrywać złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy i trojany. Można go znaleźć w katalogu instalacyjnym programu Kaspersky LabP12Bases.

Jak otworzyć plik KEB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KEB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KEB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KEB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KEB

Inne problemy z plikiem KEB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KEB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KEB:

  • plik KEB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KEB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KEB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik