• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kaspersky Anti-Virus Data Format Kaspersky Labs

Co to jest plik KDZ?

Plik zainstalowany z programem antywirusowym firmy Kaspersky Internet i zabezpieczeniem internetowym. Zawiera dane wspomagające oprogramowanie w procesie wykrywania i kwarantanny wirusów i innych złośliwych programów. Znajduje się w katalogu instalacyjnym Kaspersky LabP12Bases.

Jak otworzyć plik KDZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDZ

Inne problemy z plikiem KDZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDZ:

  • plik KDZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik