• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KD Player Skin Format KD Player

Co to jest plik KDS?

Plik skórny używany przez odtwarzacz KD Player, odtwarzacz muzyczny przeznaczony dla urządzeń przenośnych obsługujących technologię Java ME (Micro Edition). Zapisano w prostym tekście i zawiera ustawienia układu elementów wizualnych. Używany do stylizacji odtwarzacza.

Każdy plik KDS jest zapisywany w archiwum .ZIP z plikiem .KDI, który przechowuje grafikę dla skóry. Plik KDS mapuje segmenty grafiki w odpowiednim pliku KDI na przyciski interfejsu użytkownika, obramowania, inne elementy interfejsu użytkownika.

Pliki KDS można edytować dowolnym edytorem tekstowym.

Jak otworzyć plik KDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDS

Inne problemy z plikiem KDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDS:

  • plik KDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik