• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Crash Dump Format Microsoft

Co to jest plik KDMP?

Zrzut pamięci zapisany w pliku przez system Windows. Zawiera migawkę części trybu jądra w danym trybie trybu użytkownika. Używane do debugowania aplikacji. Mogą być tworzone w systemie Windows lub Windows CE.

Pliki KDMP mogą znajdować się w pliku .CAB wraz z plikami .MDMP, .HDMP i innymi. Mogą być analizowane za pomocą WinDbg, który jest częścią bezpłatnego pakietu narzędzi "Debugowanie narzędzi dla systemu Windows" firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik KDMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDMP

Inne problemy z plikiem KDMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDMP:

  • plik KDMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik