• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDI. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KD Player Skin Image Format KD Player

Co to jest plik KDI?

Plik graficzny używany przez program KD Player, darmowy odtwarzacz audio Java ME (Micro Edition) dla urządzeń przenośnych. Zapewnia grafiki dla skóry w formacie .JPG, .PNG lub innym standardowym formacie bitmapowym. Służy do stylizowania przycisków, tła i innych elementów odtwarzacza muzyki.

Podobnie jak w przypadku wielu innych formatów skórnych, pliki KDI są zapisywane z plikiem ustawień układu (.KDS) w archiwum .ZIP, który jest skórą odtwarzacza. Plik KDS odwzorowuje grafikę w grafice KDI na elementy interfejsu użytkownika.

Pliki KDI mogą być otwierane przez dowolną przeglądarkę obrazów. Dla wygody, podczas edycji grafiki można zmienić nazwę rozszerzenia ".Kdi" na ".Jpg" lub ".Png", a następnie zmień go na ".Kdi" podczas pakowania skóry.

Jak otworzyć plik KDI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDI

Inne problemy z plikiem KDI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDI:

  • plik KDI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik