• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDEVELOP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDEVELOP. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDEVELOP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDEVELOP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KDevelop Project Data Format Free Software Foundation

Co to jest plik KDEVELOP?

Programowy plik projektu utworzony przy pomocy KDevelop, programu do tworzenia oprogramowania KDE. Zawiera ustawienia projektu i odniesienia do plików używanych przez projekt. Zapisane w formacie tekstowym, który można edytować za pomocą edytora tekstu.

Nowsze wersje plików projektu oszczędzania KDevelop z rozszerzeniem .KDEVPRJ.

Jak otworzyć plik KDEVELOP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDEVELOP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDEVELOP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDEVELOP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDEVELOP

Inne problemy z plikiem KDEVELOP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDEVELOP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDEVELOP:

  • plik KDEVELOP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDEVELOP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDEVELOP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik