• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KCL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KCL. Jeżeli chcesz otworzyć plik KCL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KCL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mario Kart Wii Collision Information Format Nintendo

Co to jest plik KCL?

Plik gry używany przez Mario Kart do konsoli Nintendo DS i Nintendo Wii. Zawiera dane o kolizji, które kontrolują, jak gokarty współdziałają z fizycznymi warunkami trasy (iE, ścian lub podestów torów).

Jak otworzyć plik KCL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KCL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KCL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KCL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KCL

Inne problemy z plikiem KCL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KCL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KCL:

  • plik KCL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KCL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KCL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik