• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku K2S

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem K2S. Jeżeli chcesz otworzyć plik K2S, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku K2S

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kaiser 2 Saved Game Mantronic Software

Co to jest plik K2S?

Zapisana gra stworzona przez Kaiser II, budynek narodowy i gra strategiczna w oparciu o oryginalną grę Amigi. Zapewnia postępy zawodnika, w tym działalność gospodarczą i decyzje dotyczące polityki międzynarodowej.

Kaiser II jest zlokalizowany w języku niemieckim. Pliki K2S nazywane są plikami "Spielstand", czyli "score" lub "save game".

Jak otworzyć plik K2S?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku K2S jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi K2S z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem K2S którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik K2S

Inne problemy z plikiem K2S

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem K2S nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami K2S:

  • plik K2S którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku K2S z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik K2S nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik