• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku K26

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem K26. Jeżeli chcesz otworzyć plik K26, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku K26

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kurzweil 2600 Sample Format N/A

Co to jest plik K26?

Format pliku używany do zapisywania danych z syntezatora Kurzweil K2600 na dyskietkę. Tak samo jak format .KRZ używany przez K2000, ale zapisany przez K2600

Jak otworzyć plik K26?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku K26 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi K26 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem K26 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik K26

Inne problemy z plikiem K26

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem K26 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami K26:

  • plik K26 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku K26 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik K26 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik