• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku K25

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem K25. Jeżeli chcesz otworzyć plik K25, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku K25

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kurzweil 2500 Sample Format Kodak

Co to jest plik K25?

Cyfrowe zdjęcie zrobione przez aparat cyfrowy Kodak DC25, starszy model firmy Kodak. Może być konwertowany na .JPG lub inne popularne formaty za pomocą konwertera, takiego jak DC25Convert lub ReaConverter.

Jak otworzyć plik K25?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku K25 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi K25 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem K25 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik K25

Inne problemy z plikiem K25

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem K25 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami K25:

  • plik K25 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku K25 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik K25 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku K25
K25 do JPG