• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JVSG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JVSG. Jeżeli chcesz otworzyć plik JVSG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JVSG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Video Surveillance Project JVSG

Co to jest plik JVSG?

Plik projektu stworzony przez programy projektowe systemu CCTV (Closed-Circuit Television) JVSG. Zapewnia lokalizację kamer, kąty widzenia kamery, szerokość pasma i obliczenia dysku twardego oraz inne informacje o projekcie CCTV. Mogą być renderowane w widokach 3D w celu zaawansowanej analizy i dokumentacji.

Pliki projektów JVSG są wykorzystywane do projektowania sieci kamer bezpieczeństwa dla banków, punktów sprzedaży detalicznej, działów sprzedaży samochodów i innych firm, które wymagają kamer zabezpieczających.

Jak otworzyć plik JVSG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JVSG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JVSG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JVSG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JVSG

Inne problemy z plikiem JVSG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JVSG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JVSG:

  • plik JVSG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JVSG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JVSG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik