• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik JTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jrju Text Format Microsoft

Co to jest plik JTX?

Plik dziennika utworzony przez ESE (Extensible Storage Engine), silnik bazy danych opracowany przez firmę Microsoft jako część interfejsu Windows API. Rejestruje zmiany w bazie danych w czasie. Służy do wykonywania kopii zapasowych i przywracania.

Technologia ESE została wprowadzona w systemie Windows 2000, ale nie wszystkie elementy interfejsu API są dostępne we wszystkich wersjach systemu Windows. Technologia ESE jest używana przez programy takie jak Microsoft Exchange Server.

Jak otworzyć plik JTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JTX

Inne problemy z plikiem JTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JTX:

  • plik JTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik