• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JTBACKUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JTBACKUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik JTBACKUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JTBACKUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Just Type Notes Backup Format Shubham Kedia

Co to jest plik JTBACKUP?

Plik utworzony przez Just Type, aplikację iOS służącą do przechowywania notatek osobistych. Zapisuje kopię zapasową notatek, które użytkownik wybrał i może zostać przywrócony, aby przywrócić notatki, jeśli zostaną utracone.

Możesz utworzyć kopię zapasową w usłudze Just Type, naciskając długie naciśnięcie widoku listy, wybierając notatki, klikając przycisk akcji, wybierając opcję E-mailowa kopia zapasowa, a następnie stuknij przycisk "E-mail jako kopia zapasowa". Nowy plik e-mail zostanie utworzony z plikiem JTBACKUP jako załącznikiem.

Just Type nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik JTBACKUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JTBACKUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JTBACKUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JTBACKUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JTBACKUP

Inne problemy z plikiem JTBACKUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JTBACKUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JTBACKUP:

  • plik JTBACKUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JTBACKUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JTBACKUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik