• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSXBIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSXBIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSXBIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSXBIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Binary JavaScript Format Adobe Systems

Co to jest plik JSXBIN?

Skrypt binarny utworzony przez narzędzie narzędziowe ExtendScript Toolkit (ESTK), narzędzie służące do dodawania rozszerzeń do aplikacji Adobe Creative Suite (CS). Zawiera wersję binarną pliku .JSX, który jest napisany za pomocą rozszerzonego języka JavaScript ExtendScript. Służy do dystrybucji rozszerzeń CS i do ochrony skryptów, czyniąc je nieczytelnymi ludźmi.

Aby wyeksportować plik JSXBIN za pomocą narzędzia ExtendScript Toolkit, wybierz polecenie Plik i rarr. Eksportuj jako plik binarny ... Podczas otwierania pliku JSX.

Pliki JSXBIN niekoniecznie są plikami JavaScript, ponieważ ExtendScript obsługuje dodatkowe funkcje, których nie obsługuje JavaScript.

Jak otworzyć plik JSXBIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSXBIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSXBIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSXBIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSXBIN

Inne problemy z plikiem JSXBIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSXBIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSXBIN:

  • plik JSXBIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSXBIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSXBIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik