• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe After Effects Script Format Adobe Systems

Co to jest plik JSX?

Skrypt napisany w języku ExtendScript, rozszerzenie języka JavaScript. Służy do pisania wtyczek dla aplikacji Adobe Creative Suite (CS). Mogą być tworzone za pomocą zestawu narzędziowego ExtendScript dołączonego do narzędzi firmy Adobe.

ExtendScript jest zastrzeżonym językiem skryptowym opracowanym przez firmę Adobe, podobnym do języka JavaScript.

Ponieważ ExtendScript obsługuje dodatkowe funkcje, których nie obsługuje JavaScript, pliki JSX nie muszą być plikami JavaScript. Skrypty programu Adobe After Effects również korzystają z rozszerzenia ".svx".

Jak otworzyć plik JSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSX

Inne problemy z plikiem JSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSX:

  • plik JSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik