• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java JSP Fragment Oracle

Co to jest plik JSPF?

Plik kodu źródłowego strony sieci Web napisany przy użyciu składni strony serwera Java (.JSP). Zawiera fragment kodu JSP, który nie zawiera całego dokumentu JSP. Służy do stresowania wielokrotnego wykorzystania segmentów kodu i statycznego włączania ich do stron JSP.

Pliki JSPF można włączyć do stron JSP przy użyciu <.% @ Include file = "fragment.Jspf">. Składnia. Powinny być przechowywane w katalogu / WEB-INF / jspf / katalogu katalogów kontekstowych aplikacji serwera sieci Web.

W specyfikacji JSP 2.0 określenie "fragment JSP" zostało przemianowane na "segment JSP".

Jak otworzyć plik JSPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSPF

Inne problemy z plikiem JSPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSPF:

  • plik JSPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik