• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSE. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JScript Encoded Script Format Microsoft

Co to jest plik JSE?

Skrypt napisany w języku JScript, języku programowania używanym w skryptach Windows i Microsoft Internet Explorer. Zawiera kod źródłowy w formacie podobnym do języka JavaScript, ale specyfikacja JScript jest utrzymywana przez firmę Microsoft.

Skrypty JSE mogą być uruchamiane natywnie w systemie Windows za pomocą programu WSH (Windows Script Host Host), który ma nazwę pliku WScript.Exe. Mogą być również uruchamiane przez narzędzie wiersza polecenia Microsoft CScript.Exe.

JScript jest często używany do zawierania treści interaktywnych w witrynach sieci Web i aplikacjach internetowych.

Jak otworzyć plik JSE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSE

Inne problemy z plikiem JSE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSE:

  • plik JSE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik