• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JavaScript Format N/A

Co to jest plik JS?

Plik JS to plik tekstowy zawierający kod JavaScript służący do wykonywania instrukcji JavaScript na stronach internetowych. Mogą zawierać funkcje, które otwierają i zamykają okna, sprawdzają poprawność pól formularza, umożliwiają wyświetlanie obrazów przewijalnych lub tworzą menu rozwijane.

Pliki JS są odwoływane przez strony internetowe, które zawierają funkcje JavaScript. Zazwyczaj są one importowane w częściach HTML. Pliki JS są przydatne, gdy ten sam kod JavaScript jest używany na wielu stronach internetowych, ponieważ pozwalają różnym stronom odwoływać się do kodu w jednym zewnętrznym pliku JS.

Jak otworzyć plik JS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JS

Inne problemy z plikiem JS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JS:

  • plik JS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik