• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JRZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JRZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik JRZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JRZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Playstation Portable Game Data Format Sony

Co to jest plik JRZ?

Plik danych używany przez gry na konsolę PlayStation Portable (PSP), na przykład gra Half-Minute Hero w grze XSEED Games. Zawiera odniesienia do plików dźwiękowych .VAG. Może również zawierać inne dane gry. Używany do przechowywania zawartości w grze.

Pliki JRZ można czasem znaleźć wewnątrz plików .CSO, które są archiwami dla PSP. Ponieważ pliki CSO mogą być konwertowane na obrazy dyskowe .ISO, można wyodrębnić plik JRZ po zainstalowaniu pliku ISO przy użyciu narzędzia obrazu dysku.

Jak otworzyć plik JRZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JRZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JRZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JRZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JRZ

Inne problemy z plikiem JRZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JRZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JRZ:

  • plik JRZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JRZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JRZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik