• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JRTF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JRTF. Jeżeli chcesz otworzyć plik JRTF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JRTF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JAmes OS Rich Text Format JAmes OS

Co to jest plik JRTF?

Bogaty plik tekstowy używany przez JAmes OS, emulowany system operacyjny działający w systemie Windows. Może zawierać pogrubioną czcionkę, kursywę i różne czcionki, a także proste elementy formatujące. Służy do zapisywania plików tekstowych w systemie JAmes OS.

Format JRTF jest taki sam, jak plik .RTF, z wyjątkiem tego, że jest używany przez JAmes OS. Dlatego dowolny edytor tekstowy, który otwiera pliki RTF, może również otwierać pliki JRTF.

Jak otworzyć plik JRTF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JRTF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JRTF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JRTF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JRTF

Inne problemy z plikiem JRTF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JRTF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JRTF:

  • plik JRTF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JRTF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JRTF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik