• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JRS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JRS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JRS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JRS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Extensible Storage Engine (ESE) Reserve Transaction Log Format Microsoft

Co to jest plik JRS?

Plik dziennika transakcji utworzony przez program Microsoft Exchange, popularny program do obsługi wiadomości i współpracy. Służy jako symbol zastępczy dla transakcji i jest zapisywana w bazie danych kolejki Exchange.

Pliki JRS są tworzone tylko wtedy, gdy na dysku twardym zawiera się dziennik transakcji. Są one używane zatrzymać w kolejce bazy danych w czystości.

Jak otworzyć plik JRS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JRS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JRS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JRS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JRS

Inne problemy z plikiem JRS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JRS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JRS:

  • plik JRS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JRS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JRS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik