• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik JPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle JDeveloper Model Project Embarcadero Technologies

Co to jest plik JPR?

Plik projektu tworzenia oprogramowania stworzony przez JBuilder, IDE dla środowiska programistycznego języka Java. Zapisuje odniesienia do plików kodu źródłowego oraz właściwości projektu. Służy do zapisywania i ładowania projektów.

JBuilder był poprzednio własnością Borland.

Jak otworzyć plik JPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JPR

Inne problemy z plikiem JPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JPR:

  • plik JPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik