• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JIGSAW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JIGSAW. Jeżeli chcesz otworzyć plik JIGSAW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JIGSAW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jigsaw Explorer Puzzle Format Carolina Road Software

Co to jest plik JIGSAW?

Zapisz plik utworzony przez program Jigsaw Explorer, przeglądarkę internetową programu układanki. Używa formatowania XML i zapisuje aktualną wersję. Umożliwia zapisywanie zagadek na pulpicie, nawet jeśli program działa w przeglądarce.

Jigsaw Explorer korzysta z technologii Microsoft Silverlight i wymaga zainstalowania wtyczki do przeglądarki WWW Silverlight przed uruchomieniem programu w przeglądarce sieci Web.

Jak otworzyć plik JIGSAW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JIGSAW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JIGSAW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JIGSAW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JIGSAW

Inne problemy z plikiem JIGSAW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JIGSAW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JIGSAW:

  • plik JIGSAW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JIGSAW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JIGSAW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik