• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JIA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JIA. Jeżeli chcesz otworzyć plik JIA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JIA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Digital Photo Navigator Album JVC

Co to jest plik JIA?

Cyfrowy album fotograficzny utworzony za pomocą programu Digital Photo Navigator firmy JVC, programu do organizacji zdjęć dołączonych do kamer JVC. Zapewnia grupę zdjęć wybranych przez użytkownika i można je wyeksportować w formacie strony internetowej.

Digital Photo Navigator może importować zdjęcia z kamery JVC lub przechwytywać obrazy z kamery w czasie rzeczywistym.

Jak otworzyć plik JIA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JIA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JIA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JIA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JIA

Inne problemy z plikiem JIA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JIA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JIA:

  • plik JIA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JIA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JIA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik