• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik JDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Antivirus Definiton Update File Format Symantec

Co to jest plik JDB?

Plik używany przez program Symantec Endpoint Protection (SEP), program chroniący komputery przed złośliwym oprogramowaniem. Zawiera aktualizacje definicji wirusów i programów typu spyware. Służy do okresowej aktualizacji definicji złośliwego oprogramowania po wykryciu nowych wirusów i programów typu spyware.

Pliki JDB są zazwyczaj pobierane z serwera Symantec.

Pliki JDB nie udostępniają aktualizacji składnika zapory klientów SEP.

Jak otworzyć plik JDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JDB

Inne problemy z plikiem JDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JDB:

  • plik JDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik